صفحه نخست »» شرکتها ۱۸:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۲۶

«زشریف» و تجدید ارزیابی

اکوبورس: اعلام موافقت سهامدار عمده سهم فرابورسی با تجدید ارزیابی منجر به صف خرید شد
«زشریف» و تجدید ارزیابی

به گزارش اکوبورس ، شرکت فرابورسی از موافقت سهامدار عمده با افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی ها صرفاً زمین خبر داد و با رشد قیمت و صف خرید روبرو شد.

شرکت کشت و صنعت شریف آباد از موافقت سهامدار عمده با افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی ها صرفاً زمین خبر داد و با رشد 5 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شد.

براین اساس، عبدالامیر باروتکوب مدیرعامل "زشریف" د خصوص ارائه گزارش توجیهی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها (صرفاً سرفصل زمین) اعلام کرد: این هلدینگ با عنایت به ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده ازتوان تولیدی و خدماتی و مصوبه هیات وزیران در خصوص اصلاح ماده ۱۴۹ اصلاحی قانون مالیات‌های مستقیم و با تاکید بر رعایت کلیه الزامات استاندارد های حسابداری و دستورالعمل های سازمان بورس و تشریفات مقرر در قانون تجارت با افزایش سرمایه این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها صرفاً زمین به مبلغ مندرج در گزارش توجیهی هیات مدیره و مستند به گزارش هیات کارشناسان رسمی دادگستری موافقت می کند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

طرح یاری گام بزرگی در جهت کمک به معیشت بازنشستگان در شرایط سخت اقتصادی بود

اکوبورس: مراسم اهدای جوایز قرعه‌کشی «طرح یاری» به برندگان، روز پنجشنبه 29 شهریورماه ۱۳۹۹ با حضور مدیران‌ عامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه‌ و صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین رئیس هیات‌مدیره بانک صادرات برگزار شد.

۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!