صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۵:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
عضو هیأت رئیسه مجلس:

رئیس جمهور با فشار به وزرای علوم و بهداشت زمان کنکور را تعیین کرد

اکوبورس: اکوبورس: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور در زمینه زمان برگزاری کنکور، نظر غیرکارشناسی خود را با فشار به وزرای بهداشت و علوم تحمیل کرده است.
رئیس جمهور با فشار به وزرای علوم و بهداشت زمان کنکور را تعیین کرد

به گزارش اکوبورس، علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خانه ملت با انتقاد از اظهارات متناقض وزرای علوم و بهداشت در قبال برگزاری کنکور، گفت: ما به عنوان نمایندگان مردم از ابتدا اعلام کردیم هرچه ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره کنکور تصمیم‌ بگیرد، ملاک است ولی این اظهارات متناقض از جانب وزرای علوم و بهداشت به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با این نحوه اطلاع رسانی، داوطلبان با آشفتگی‌های فراوانی مواجه شده‌اند، اضافه کرد: اعتماد مردم در این شرایط نسبت به دولت کاهش یافته است.
وی ادامه داد: به نظر می‌رسد مخالفت با تعویق کنکور تصمیمی تحمیلی و غیر کارشناسی بوده چرا که وزرای علوم و بهداشت در نشست با رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و آموزش مجلس و برخی دیگر از نمایندگان، مجریان کنکور خواستار مهلت یک ماهه برای اعمال پروتکل‌ها شدند.
سلیمی اضافه کرد: دولت یک مجموعه است و به نظر می‌رسد وزرای علوم و بهداشت پیش از مشورت با رئیس جمهور نظر خود را رسانه‌ای و اعلام کرده‌اند و اینگونه اذهان داوطلبان را دچار تشویش کرده‌اند. 
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همچنین نوع رفتارها نشان می‌‎دهد، نگاه کارشناسی در تعیین زمان کنکور از جانب شخص رئیس جمهور وجود نداشته و این تصمیم با فشار به وزرا اتخاذ شده است.

برچسب ها مجلس ،
اخبار مرتبط

مزار و خانه پدری سردار شهید قاسم سلیمانی ثبت ملی می‌شود

اکوبورس: فریدون فعالی، مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان: مزار و خانه پدری سردار شهید قاسم سلیمانی در آینده‌ای نزدیک ثبت ملی می شود. خانه پدری سردار سلیمانی در روستای قنات ملک قرار دارد و ثبت ملی این بنا نیز در دستور کار است و مراحل نهایی را طی می‌کند.

۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!