صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۱۵:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

بستری ۶ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان‌های ارتش

اکوبورس: ارتش از روز‌های نخست شیوع کرونا، قرارگاه پدافند زیستی را ایجاد کرد و با دستور رهبر انقلاب این اقدامات، شکل منسجم تری به خود گرفت.
بستری ۶ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان‌های ارتش

به گزارش اکوبورس، امیر دریادار دوم پزشک مصطفی مداح، معاون بهداشت، درمان، امداد و آموزش پزشکی ارتش گفت: ارتش از روز‌های نخست شیوع کرونا، قرارگاه پدافند زیستی را ایجاد کرد و با دستور رهبر انقلاب این اقدامات، شکل منسجم تری به خود گرفت.

وی افزود: تاکنون ۶ هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های ارتش بستری شده اند. تعداد ۱۸۰۰ تخت عادی و ۲۰۰ تخت‌ آی سی یو به بیماران کرونایی اختصاص داده شد.  همچنین ۲۰ نفر در ارتش جمهوری اسلامی ایران در راه مقابله با کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد ۴ نفر کادر درمان بودند.

برچسب ها کرونا ،
اخبار مرتبط

با شک و تردید کرونا چه کنیم؟

اکوبورس:«انگار کرونا گرفته‌ام» جمله کوتاهی که شَک را به جان افراد دارای برخی علایم بیماری و اطرافیانش می‌اندازد و گاهی بر اثر بار روانی ناشی از همین شک و تردید، هزینه‌های مادی و معنوی بسیاری به فرد تحمیل می‌شود.

۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ادامه مطلب

کودکان کرونا نمی گیرند؛ این باور غلط آنها را به خطر می اندازد

اکوبورس:در روزهای ابتدایی همه گیری ویروس کرونا، اخبار نادرستی از عدم ابتلای کودکان زیر 18 سال به ویروس کووید 19 دهان به دهان شد. پس از مدتی اطلاعات غلط دیگری منتشر شد؛ اینکه کودکان در برابر این بیماری مصون هستند و فقط می توانند ناقل ویروس کووید 19 باشند. اما افزایش میزان ابتلای کودکان و حتی مرگ و میر بین آنها، زنگ خطری جدی برای خانواده ها بود تا بیشتر مراقب کودکان خود در این دوران باشند.

۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!