صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی داخلی ۱۵:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

چرا روحانی برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نرفت؟

اکوبورس: رئیس مجلس در پاسخ به تذکر سلیمی نماینده مجلس که گفته بود چرا آقای رئیس‌جمهور برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نیامده گفت: ‌آقای امیری از معاونت ریاست جمهوری به بنده نامه زده و گفته ریاست جمهوری چند روز گذشته نامه رسمی برای ما ارسال کرده است.
چرا روحانی برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نرفت؟

به گزارش اکوبورس ، گویا رئیس‌جمهور از ستاد ملی مقابله با کرونا استعلام کرده و ستاد نیز به خاطر مباحث مربوط به کرونا حضور رئیس‌جمهور را مصلحت ندیده بود.

«سلیمی»، عضو هیأت رئیسه مجلس در انتقاد به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت عنوان کرده بود: آقای روحانی پاسخ دهد که آیا خونش رنگین‌تر از یک میلیون دانش‌آموزی است که باید بروند و سر جلسه کنکور حاضر شوند.

برچسب ها حسن روحانی ، مجلس ،
اخبار مرتبط

فرضیه‌های خرابکاری نطنز دست‌ داشتن عوامل داخلی در انفجار؟

اکوبورس: علی ربیعی سخنگوی دولت از احتمال دست‌داشتن عوامل داخلی در انفجار اخیر نطنز صحبت کرده است. این روایت در کنار فرضیه‌های دیگری که در روزهای اخیر از سوی علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی و بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی مطرح شده بر پیچیدگی‌های این پرونده افزوده است.

۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

۷ نطق روحانی در خاک آمریکا

اکوبورس: رئیس جمهور امسال آخرین نطق‌اش را در سازمان ملل ایراد می‌کند آن هم در شرایطی که تنش‌های میان ایران و آمریکا در منطقه به اوج خود رسیده است اما در هشت سال مهمترین محور سخن‌های روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد چه بود؟

۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!