صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۰۹:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

کدام سهام بورسی در صف فروش هستند

اکوبورس: در مرحله پیش‌گشایش امروز (چهارشنبه) بورس حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه بیشتر است.
کدام سهام بورسی در صف فروش هستند

به گزارش اکوبورس،در مرحله پیش گشایش امروز بازار سرمایه، حجم صف خرید سهام از حجم صف فروش بیشتر است و به نظر می‌رسد شاخص بازار در جریان معاملات امروز به مدار صعودی برگردد.

جدول

براین اساس، نمادهای سیتا، اخابر، وپارس، ونیکی، شپنا، خبهمن و فولاد با بیشترین حجم تقاضا و در مقابل نمادهای خگستر، برکت، شپنا، فاراک، خودرو، شتران، و فنوال بیشترین حجم عرضه را به خود اختصاص دادند.

جدول۱

با توجه به اینکه وزارت نفت و وزارت اقتصاد برای عرضه سهام پالایشی در قالب صندوق دارادوم به توافق رسیده اند از حجم صف فروش سهام پالایشی کاسته شده و به نظر می‌رسد که شاخص بورس رشد کند.

برچسب ها بورس ، فرابورس ،
اخبار مرتبط

تولید سیمان تهران با ظرفیت اسمی ۱۳۴۰۰ تن در روز

اکوبورس: سیدعباس حسینی گفت: سال گذشته رکود اقتصادی و موانع زیادی بر سر راه تولید قرار داشت اما گروه سیمان تهران با همه این مشکلات، توانست تولید خود را به بیش از ۸/ ۶ میلیون تن برساند که در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ از رشد ۴ درصدی برخوردار بوده است.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ادامه مطلب

اوراق «اختیار فروش تبعی»، ابزاری برای مقابله با صف‌ فروش هیجانی

اکوبورس: اوراق «اختیار فروش تبعی» به سهامداران یاری می‌رساند تا با کسب حداقل سود مورد انتظاری که در آینده نصیبشان خواهد شد، از نوسانات مقطعی بازار سرمایه هراسی نداشته باشند و با کاهش قیمت سهام از بازار خارج نشوند.

۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!