صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۵:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

دولت 14000 میلیارد تومان سهم طی 4 ماه در بورس فروخت

اکوبورس: بالغ بر 149 هزار و 278 میلیار ریال سهم دولتی در 4 ماه گذشته به‌صورت تدریجی در بورس و فرابورس به فروش رسیده است.
دولت 14000 میلیارد تومان سهم طی 4 ماه در بورس فروخت

به گزارش اکوبورس، از این میزان واگذاری 55 هزار و 883 میلیارد ریال به صورت بلوکی و 93هزار و 395میلیارد ریال به صورت تدریجی در بورس عرضه و فروخته شده است.

براساس این گزارش، علاوه بر این از 149 هزار و 278 میلیارد ریال سهم فروخته شده در این مدت، 149 هزار و 45 میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار و 233 میلیارد ریال در فرابورس ایران واگذار شده است.

همچنین از مجموع واگذاری‌های 4 ماه گذشته دولت، 808 میلیارد ریال مربوط به شرکت‌های "گروه یک" واگذاری‌ها و 148هزار و 470 میلیارد ریال مربوط به شرکت‌های "گروه دو" واگذاری‌ها بوده است

برچسب ها بورس ، بانک ، بورس کالا ، فرابورس ،
اخبار مرتبط

جاماندگان سهام عدالت می‌گیرند؟

اکوبورس: وزیر امور اقتصادی و دارایی در حالی تخصیص سهام عدالت جدید را امکان ناپذیر می‌داند که مجلس بر تدوین طرح جاماندگان سهام عدالت قصد در ارائه این سهام به اقشار جا مانده دارد.

۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

بهترین روش فروش سهام عدالت چیست؟

اکوبورس: فروش سهام عدالت تا سقف ۶۰ درصد از فردا آغاز می‌شود اما برخی از سهامداران تجربه فروش ۳۰ درصد اول را دارند و براساس آن به یکدیگر توصیه می‌کنند که از چه راهی برای فروش سهام عدالت اقدام کنند.

۱۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!