صفحه نخست »» شرکتها ۱۴:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

مجمع «دماوند» 90 ریال سود تقسیم کرد

اکوبورس: شرکت تولید نیروی برق دماوند در مجمع امروز 90 ریال معادل 10 درصد از سود سالانه ی خود را تقسیم کرد.
مجمع «دماوند» 90 ریال سود تقسیم کرد

به گزارش اکوبورس ، محمع عمومی عادی سالانه شرکت نیروی برق دماوند با حضور اکثریبت سهامداران شرکت برگزار  و صورت های مالی شرکت به تصویب حاضران در جلسه رسید.

مدیرعامل شرکت در ابتدای مجمع به قرائت گزارش عملکرد شرکت پرداخت و گفت: بحث مالکیت زمین های نیروگاه دماوند در دست بررسی است و احتمالا نتایج مطلوب پس از انجام پروسه قانونی در سال جاری محقق خواهد شد.

وی گفت: در سال جاری عمده مشکلات موجود در شفافیت عملکرد شرکت حل شده و در مجمع به مدیریت شرکت تکلیف شد از این پس قوانین و دستورالعمل های افشای اطلاعات و آیین نامه های ناشران بورسی به طور کامل رعایت گردد.

در مجمع در ارتباط با نرخ های برق سوال شد که هیئت مدیره عنوان کرد که مرجع قیمت گذاری برق از وزارت نیرو جدا شده و در قالب یک لایحه تصویب شده  و به مجلس خواهد رفت تا در ارتباط با آن تصمیم گیری شود. همچنین در رابطه با افزایش سرمایه سوال شد که اعلام کردند به محض انجام اقدامات در این زمینه اطلاعات خوبی به زودی به اطلاع  سهامداران خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت معتقد است: مارکت دماوند باید بالاتر از اعداد فعلی باشد.

برچسب ها بورس ، مجمع ،
اخبار مرتبط

معرفی سه محصول جدید سایپا +عکس

اکوبورس: گروه خودروسازی سایپا برنامه خروج رسمی پراید۱۳۱ از خط تولید را دیروز رسما آغاز کرد و برنامه دارد تا سه محصول جدید را در حاشیه این مراسم به بازار معرفی کند.

۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

بنیاد مستضعفان جهیزیه تمام نوعروسان یتیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کشور را تامین کرد

اکوبورس: رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام خبر تامین ۱۰ هزار سری جهیزیه برای نوعروسان یتیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی گفت: بنیاد مستضعفان با اعتباری معادل ۱۱۰ میلیارد تومان، جهیزیه تمام دختران یتیم در شرف ازدواج تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را تامین کرد و روند توزیع آن از امروز آغاز و تا پایان هفته آینده به اتمام خواهد رسید.

۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!