صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۴:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

آخرین اخبار سهام عدالت

اکوبورس: ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات هفته گذشته، با افت ۸۱۷ هزار و ۹۸۴ تومانی نسبت به هفته قبل به ۱۸ میلیون و ۸۱۶ هزار و ۵۶۴ تومان رسید.
آخرین اخبار سهام عدالت

به گزارش اکوبورس، طبق آخرین آمارها، ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت، ۳۰ درصد از سهام خود را به فروش رسانده‌اند. همچنین مهدی نعمتی، عضو ستاد اطلاع‌رسانی آزادسازی سهام عدالت از قرارگیری۹۰۰ هزار نفر در فرایند فروش سهام عدالت خبر داد.

افرادی که روش مستقیم را در آزاد سازی سهام عدالت انتخاب کرده‌اند، پس از عید غدیر می‌توانند علاوه بر ۳۰ درصد قبلی، ۳۰ درصد دیگر و در مجموع ۶۰ درصد از سهام عدالت خود را به فروش برسانند. این در حالی است که هنوز مشکلات سهامداران درخصوص فروش  ۳۰ درصد از سهام رفع نشده است و آزادسازی ۶۰ درصد سهام عدالت، موانع و مشکلات بیشتری را ایجاد خواهد کرد.

جدیدترین خبر درخصوص سهام عدالت، طرح جاماندگان این سهام بوده و مطابق با این طرح، اقشار کم‌درآمد جامعه در اولویت واگذاری سهام عدالت هستند که ۶ دهک جامعه را در برمی‌گیرد.

برچسب ها بورس ، سهام عدالت ،
اخبار مرتبط

توقف ۴ نماد بانکی در بورس

اکوبورس: انتشار آخرین لیست نمادهای متوقف شده در تالار شیشه ای از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می دهد که در میان ۴۴ نماد متوقف شده، ۴ نماد بانکی نیز حضور دارد.

۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

نمادهای بورسی متوقف شده

اکوبورس: آخرین لیست نمادهای متوقف بورسی تا تاریخ 15 مرداد ماه حاکی از آن است که از میان نمادهای بورسی، چند نماد به دلایل مختلف از جمله تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده، تغییرات بیش از ۵۰ درصد در ۱۵ روز متوالی و... متوقف شده‌اند.

۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!