صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی داخلی ۱۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

روحانی: ۱۰ استان از پیک بیماری کرونا عبور کردند

اکوبورس: اکوبورس: رئیس جمهور گفت: حدود ۱۰ استان جزو استان‌هایی هستند که از پیک بیماری بودند و امروز از پیک بیماری عبور کردند و مسیر کمتر دشواری پیش رویشان است.
روحانی: ۱۰ استان از پیک بیماری کرونا عبور کردند

به گزارش اکوبورس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت:  ازهمه مردمی که با ستاد ملی کرونا و مسیر سلامت جامعه به خوبی همکاری می‌‌کنند تشکر می‌کنیم.

وی افزود: امروز جزو روزهایی بود که در آن گزارش آمار استان‌ها امیدوارکننده بود. حدود 10 استان جزو استان‌هایی بودند که از پیک بیماری بودند و امروز از پیک بیماری عبور کردند  و مسیر کمتر دشواری پیش رویشان است.

رئیس‌جمهور تصریح کرد:‌ ادارات و بانک‌ها به خوبی مراعات می‌کنند و در مراکز رفت آمد، مردم مراعات بسیار قابل قبول دارند. هرکسی که تخلف می‌کند باید با فرد متخلف برخورد شود و این اصلا جای تردید ندارد. حتی برای ماه محرم مقرراتی که گذاشته می‌شود باید مسئولین هیئت‌ها مسئولیت بپذیرند و اگر آن کسی که مسئولیت می‌پذیرد دقت نکرد باید با او برخورد شود و وزارت کشور و وزارت بهداشت نحوه برخورد را قرار شد تدوین کنند و ما در جلسه ستاد مقابله با کرونا آن را تصویب کنیم.

این خبر تکمیل می‌شود...

انتهای پیام/

برچسب ها حسن روحانی ، کرونا ،
اخبار مرتبط

جعفرزاده: رئیس جمهور بعدی با کابینه رفاه بیاید

اکوبورس: نماینده سابق مجلس گفت: بازار سیاست دیگر گرم نیست و در حال حاضر اقتصاد اولویت مردم است. مردم دیگر دولت سیاسی که در دوم خرداد آمد یا اگر موتلفه و اصلاحاتی باشد را نمی خواهند و به برنامه توجه می کنند.

۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

محسن هاشمی نامزد انتخابات می شود؟

اکوبورس: عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران مطرح کرد: در انتخابات 1400 هم حزب کارگزاران، چون پایه‌گذار اصلاحات است، نمی‌تواند جدا از اصلاح‌طلبان تصمیم بگیرد اما اینکه آیا کارگزاران کاندیدا خواهد داشت یا خیر، بستگی به موضعِ نظام دارد.

۰۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!