صفحه نخست »» اقتصادی »» اقتصاد کلان ۱۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

بازارهایی که از بورس سودآورتر بود!

اکوبورس: اکوبورس: بازار سکه و طلا پربازده ترین بازار هفته گذشته بود و بورس با ۰.۱درصد رشد مثبت کم‌ بازده‌ترین بازار هفته اول مرداد ماه شد.
بازارهایی که از بورس سودآورتر بود!

به گزارش اکوبورس،در هفته‌ای که گذشت طلا با ۱۱.۷ و سکه ۱۰درصد رشد مثبت پربازده‌ترین بازار مالی بودند به طوری که قیمت طلا  ۱۱۱هزار تومان و سکه یک میلیون تومان گران شد.

 طی این هفته قیمت دلار و یورو در صرافی ملی نوسان چندانی نداشت و نرخ دلار ۰.۷ و یورو ۰.۶درصد افزایش یافت.

اما در میان بازار‌های مالی، کمترین سود نصیب سرمایه‌گذاران بورس شد؛ به این ترتیب بازار سرمایه با ۰.۱درصد رشد مثبت کم‌ بازده‌ترین بازار هفته اول مرداد ماه بود.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

 

قیمت طلا

برچسب ها ارز ، دلار ، بورس ، مسکن ، سکه ،
اخبار مرتبط

پیش‌بینی قیمت دلار پس از انتخابات امریکا

اکوبورس: به گفته رئیس اسبق پژوهشکده پولی و بانکی با توجه به نرخ تورم و سقوط ارزش ریال، روند نرخ ارز صعودی خواهد بود. اتفاقات اخیر هم بر آن دامن زده و حالا فقط اتفاق بزرگی مثل کاهش تحریم‌ها در پی انتخابات امریکا می‌تواند بر کاهش نرخ اثر بگذارد.

۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

ماجرای گشایش اقتصادی در هفته آینده چیست؟

اکوبورس: چند روز پیش رئیس‌جمهوری از گشایشی اقتصادی گفت که هفته آینده رونمایی خواهد شد. در همان روز مشاوران رئیس‌جمهوری نظیر حسام‌الدین آشنا با زیرکی توییت کردند که مردم صبر کنند و بعد از رونمایی از این گشایش اقتصادی تصمیم‌های اقتصادی خود را بگیرند.

۱۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

جمع‌آوری و مدل‌سازی اطلاعات طرح‌های صنعت برق تا افق سال ۱۴۰۰

اکوبورس: به منظور ایجاد زیرساخت مطالعاتی برای مطالعات پیش بینی وضعیت شبکه در پیک بار سال آتی، اطلاعات مربوط به طرح های قابل حصول تا افق سال ۱۴۰۰ از شرکت های برق منطقه ای، مادر تخصصی برق حرارتی و مدیریت منابع آب ایران جمع آوری و مدل سازی شد.

۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

آخرین قیمت دلار و یورو

اکوبورس: صرافی‌ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل ۳۰۰ تومان افزایش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان است.

۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!