صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی بین الملل ۱۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

کرونا مصرف سوخت در اسپانیا را ۴۰ درصد کاهش داد

اکوبورس: شرکت ملی نفت و گاز اسپانیا اعلام کرد مصرف سوخت وسایل نقلیه در اسپانیا ۴۲.۳ درصد در سه ماهه دوم سال جاری میلادی نسبت به همین دوره در سال گذشته کاهش یافته و به پایین ترین رقم از ۱۹۹۶ رسیده است.
کرونا مصرف سوخت در اسپانیا را ۴۰ درصد کاهش داد

به گزارش اکوبورس به نقل از رویترز، مصرف سوخت وسایل نقلیه در اسپانیا 42.3 درصد در سه ماهه دوم سال جاری میلادی نسبت به همین دوره در سال گذشته کاهش یافت و به پایین ترین رقم از 1996 رسید. محدودیتهای اعمال شده جهت مهار گسترش همه گیری ویروس کرونا حمل و نقل مردم در سراسر جهان را کاهش داده است.

 شرکت ملی نفت و گاز اسپانیا، کورس، اعلام کرد مصرف تمام انواع سوخت موتور در ماه ژوئن نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. البته کل سوخت مصرف شده 37.4 درصد از ماه مه افزایش یافته است.

 یکی از سختگیرانه ترین قرنطینه‌های اروپا در اسپانیا اعمال شد که باعث شد رکود اقتصادی در این کشور در سه ماهه دوم سال جاری میلادی شدید تر از حد انتظار باشد و تمام موفقیت هایی را که اسپانیا در رشد اقتصادی از زمان بحران بزرگ مالی طی سال های 2008 و 2013 به دست آورده بود، از بین ببرد.

 بر اساس اطلاعات اداره آمار اسپانیا، تولید ناخالص داخلی در این کشور در فصل بهار نسبت به سه ماهه قبل از آن 18.5 درصد کاهش داشت. این رکود اقتصادی بیشتر از پیش بینی های کارشناسان اقتصادی بوده که انتظار کاهش 16.6 درصدی رشد اقتصادی در این کشور را داشتند.

انتهای پیام/

برچسب ها نفت ، بنزین ، کرونا ،
اخبار مرتبط

برایان هوک هم رفت

اکوبورس: مسئول گروه ویژه اقدام علیه ایران در وزارت امور خارجه آمریکا امروز در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی اعلام کرد که تا ساعاتی دیگر رسماً از سمت خود کناره‌گیری خواهد کرد.

۰۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

اسرائیل علیه ایران یارکشی می کند

اکوبورس: یک پایگاه صهیونیست خبر داد: گابی اشکنازی وزیر خارجه روز چهارشنبه گذشته با 17 سفیر از کشورهای آمریکای لاتین و دریای کارائیب دیدار و با آنها در رابطه با خطرات ایران از جمله خطر برنامه هسته‌ای آن صحبت کرده است.

۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!