صفحه نخست »» شرکتها ۱۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

تقسیم 320 ریال سود از سوی «کاوه»

اکوبورس: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در مجمع عمومی عادی سالانه خود 320 ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد.
تقسیم 320 ریال سود از سوی «کاوه»

به گزارش اکوبورس، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با حضور 81.4 درصد سهامداران برگزار شد و تقسیم 320 ریال سود به ازای هر سهم به تایید سهامداران رسید.

در ابتدای این مجمع علي دهاقين، مدیرعامل شرکت به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی 98 پرداخت و گفت: شرکت به دنبال تکمیل چرخه‌ی فولاد است. پروژه فاز دوم فولاد برای شرکت در اولویت قرار دارد. پیشرفت فیزیکی پروژه تا پایان سال 98، 83.43 درصد بوده و تا کنون به 87.87 درصد رسیده است. این پروژه در سال جاری به بهره‌داری خواهد رسید.

وی افزود: در تاریخ 25 اردیبهشت، کوره قوس الکتریکی راه‌اندازی شده و در تایخ نهم تیر ماه اولین ذوب فاز ۲ فولاد با موفقیت انجام شده است.

دهاقین اعلام کرد: شرکت برای تامین الکترود گرافیتی مورد نیاز خود برنامه استراتژیک دارد و در قیمت‌های مناسب و به صورت مقطعی خرید الکترود را انجام می‌دهد.

وی گفت: برآورد مدیران شرکت برای راه‌اندازی خط تولید گندله و کنسانتره 5 میلیون تنی به ترتیب 160 و 120 میلیون یورو می‌باشد. از آن جهت که شرکت صادرات محور است، مشکلی برای تامین مالی طرح توسعه‌ی خود ندارد.

برچسب ها بورس ، مجمع ،
اخبار مرتبط

معرفی سه محصول جدید سایپا +عکس

اکوبورس: گروه خودروسازی سایپا برنامه خروج رسمی پراید۱۳۱ از خط تولید را دیروز رسما آغاز کرد و برنامه دارد تا سه محصول جدید را در حاشیه این مراسم به بازار معرفی کند.

۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ادامه مطلب

بنیاد مستضعفان جهیزیه تمام نوعروسان یتیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کشور را تامین کرد

اکوبورس: رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام خبر تامین ۱۰ هزار سری جهیزیه برای نوعروسان یتیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی گفت: بنیاد مستضعفان با اعتباری معادل ۱۱۰ میلیارد تومان، جهیزیه تمام دختران یتیم در شرف ازدواج تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را تامین کرد و روند توزیع آن از امروز آغاز و تا پایان هفته آینده به اتمام خواهد رسید.

۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!