صفحه نخست »» شرکتها ۱۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

تقسیم 320 ریال سود از سوی «کاوه»

اکوبورس: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در مجمع عمومی عادی سالانه خود 320 ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد.
تقسیم 320 ریال سود از سوی «کاوه»

به گزارش اکوبورس، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با حضور 81.4 درصد سهامداران برگزار شد و تقسیم 320 ریال سود به ازای هر سهم به تایید سهامداران رسید.

در ابتدای این مجمع علي دهاقين، مدیرعامل شرکت به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی 98 پرداخت و گفت: شرکت به دنبال تکمیل چرخه‌ی فولاد است. پروژه فاز دوم فولاد برای شرکت در اولویت قرار دارد. پیشرفت فیزیکی پروژه تا پایان سال 98، 83.43 درصد بوده و تا کنون به 87.87 درصد رسیده است. این پروژه در سال جاری به بهره‌داری خواهد رسید.

وی افزود: در تاریخ 25 اردیبهشت، کوره قوس الکتریکی راه‌اندازی شده و در تایخ نهم تیر ماه اولین ذوب فاز ۲ فولاد با موفقیت انجام شده است.

دهاقین اعلام کرد: شرکت برای تامین الکترود گرافیتی مورد نیاز خود برنامه استراتژیک دارد و در قیمت‌های مناسب و به صورت مقطعی خرید الکترود را انجام می‌دهد.

وی گفت: برآورد مدیران شرکت برای راه‌اندازی خط تولید گندله و کنسانتره 5 میلیون تنی به ترتیب 160 و 120 میلیون یورو می‌باشد. از آن جهت که شرکت صادرات محور است، مشکلی برای تامین مالی طرح توسعه‌ی خود ندارد.

برچسب ها بورس ، مجمع ،
اخبار مرتبط

در سال جهش تولید «مولتی مدیاهای» تولید داخل خاک می خورند

اکوبورس: مدیر فروش مجموعه شرکت های قائم پرشان و دهکده جهانی گفت: لایه های کارشناسی صنعت خودرو با وجود تاکید مدیران عامل خودروساز، به دلیل اهداف پنهانی و همچنین عدم توجه به ضرورت استفاده از تولید ملی چندان تمایلی به استفاده از تولیدات داخلی ندارند.

۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ ادامه مطلب

برگزاری این ورکشاپ‌ها راه‌های رسیدن به هدف را کوتاه‌تر می کند

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش اولین اجلاس آنلاین بین المللی مدیریت املاک ومستغلات را روز جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ با همکاری کشور ترکیه و باحضور اساتید برتر در این حوزه و ۲۵۰ مدیر املاک از کل کشور اجرا کرد. در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این ورکشاپ داشتیم که در ذیل می خوانید:

۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!