صفحه نخست »» شرکتها ۱۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

«شبریز» 700 ریال سود تقسیم کرد

اکوبورس: شرکت پالایش نفت تبریز در مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به پایان اسفندماه 99، به ازای هر سهم 700 ریال معادل 70 درصد سود خالص دوره را تقسیم کرد.
«شبریز» 700 ریال سود تقسیم کرد

به گزارش اکوبورس، مدیرعامل این شرکت  در ابتدای این مجمع با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد، گفت: عدم داشتن اسناد زمین های شرکت مشکلاتی را برای دریافت وام و وثیقه گذاری ایجاد می کرد که در مدت اخیر سند حجم عمده ای از زمین ها دریافت شده و مراحل قانونی در جهت دریافت سند سایر زمین ها در سال جاری در دست اقدام است. همچنین بسیاری از مسائل حقوقی و مالیاتی شرکت برطرف شده است که دریافت معافیت مالیاتی به میزان قریب به 300 میلیارد تومان نمونه ای از این اقدامات است. 

 در رابطه با افزایش سرمایه فعلا تصمیمی در این مورد از جانب سهامداران عمده صورت نگرفته است. پس از رفع مشکلات حقوقی سایر زمین های شرکت موضوع افزایش سرمایه  می تواند در صورت تصمیم سهامدار عمده در دستور کار قرار  بگیرد.

 برای شرکت پتروشیمی تبریز پیش بینی شده که در سال 1400 به میزان 400 میلیارد تومان و در سال 1401 به میزان 1000 میلیارد تومان سود ایجاد کند. شبریز مالک 50 درصد از شرکت پتروشیمی تبریز است.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

در سال جهش تولید «مولتی مدیاهای» تولید داخل خاک می خورند

اکوبورس: مدیر فروش مجموعه شرکت های قائم پرشان و دهکده جهانی گفت: لایه های کارشناسی صنعت خودرو با وجود تاکید مدیران عامل خودروساز، به دلیل اهداف پنهانی و همچنین عدم توجه به ضرورت استفاده از تولید ملی چندان تمایلی به استفاده از تولیدات داخلی ندارند.

۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ ادامه مطلب

برگزاری این ورکشاپ‌ها راه‌های رسیدن به هدف را کوتاه‌تر می کند

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش اولین اجلاس آنلاین بین المللی مدیریت املاک ومستغلات را روز جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ با همکاری کشور ترکیه و باحضور اساتید برتر در این حوزه و ۲۵۰ مدیر املاک از کل کشور اجرا کرد. در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این ورکشاپ داشتیم که در ذیل می خوانید:

۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!