صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی داخلی ۱۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴

صدور حکم مهدی جهانگیری

اکوبورس: سخنگوی قوه قضائیه گفت: مردم اطمینان داشته باشند که قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی بدون تعارف برخورد می‌کند.
صدور حکم مهدی جهانگیری

به گزارش اکوبورس؛ سخنگوی قوه قضائیه گفت: مردم مراقب باشند که در دام توطئه دشمن نیفتند، چراکه دشمن به دنبال آن است که وانمود کند فساد در حال انجام است، اما نظام با آن مقابله می‌کند.

وی افزود: هم‌اکنون پرونده اکبر طبری هم در حال رسیدگی است. همچنین تحقیق پرونده پتروشیمی در حال انجام است و هفته آینده در شعبه چهارم مفاسد اقتصادی برگزار خواهد شد.
در خصوص پرونده مهدی جهانگیری، دادگاه به اتمام رسیده و حکم صادر شده است، اما چون حکم قطعی نیست، اعلام نتیجه و جزئیات اتهامات را باید به قطعیت حکم موکول کرد.
وی با اشاره به اینکه حکم اعدام سه نفر ازعناصر اصلی اغتشاشات در دیوان عالی کشور تایید شده، گفت: آنها در صحنه اغتشاشات دستگیر نشدند. دو نفر از آنها در صحنه دزدی مسلحانه دستگیر شدند که در حال دزدی بودند. همچنین بعد از دستگیری در گوشی موبایل این افراد صحنه‌هایی که خودشان بانکی را  آتش زدند و اقدامات خراب کارانه‌ای را انجام دادند، موجود و مشخص بود. آنها این فیلم‌ها را به خبرگزاری‌های خارجی ارسال کرده بودند و به دست خودشان بهترین مستندات را ضبط و در جلسات دادگاه اقرار کردند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

قالیباف: اصحاب رسانه با مجاهدت و تلاش شبانه‌روزی از جان خود هزینه می‌کنند

اکوبورس: رییس مجلس به نقش موثر اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران در فضای رسانه‌ای موجود اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه همانند دوران دفاع مقدس با مجاهدت و تلاش شبانه‌روزی در این راه از جان و سلامت خود هزینه می‌کنند.

۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

توصیه های مهم روحانی به هیات های عزاداری محرم

اکوبورس: رئیس جمهور گفت: پس از مهار همه‌گیری کرونا، متاسفانه در اثر عدم رعایت دقیق توصیه‌ها و دستورالعمل‌ها، شیوع گسترده‌تر بیماری کرونا، جامعه را فرا گرفت، لذا ضروری است همه مردم با رعایت کامل و دقیق همه دستورالعمل‌های بهداشتی، علاوه بر تسریع در عبور از خیز بیماری، مانع از بروز موج جدید شوند.

۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت

اکوبورس: در پی وقوع انفجار شدید در بندر بیروت که منجر به جان باختن و مجروحیت جمع کثیری از مردم لبنان شد؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این فاجعه مصیبت‌بار را به ملت و دولت این کشور و حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان تسلیت گفت.

۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!