صفحه نخست »» اقتصادی »» عمران و مسکن ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳

فروش بلیت کمتر از ظرفیت هواپیما برای مقابله با کرونا

اکوبورس: فروش بلیت در هواپیماهای ای. تی. آر با ظرفیت ٦٥ مسافر به ٤٥ نفر، در هواپیماهای ایرباس با ظرفیت ١٣٠ نفر به ١٠٠ نفر و در هواپیماهای فوکر با ظرفیت ١٠٠ به ٧٠ نفر کاهش یافته است
فروش بلیت کمتر از ظرفیت هواپیما برای مقابله با کرونا

به گزارش اکوبورس،  مدیرکل ایستگاه تهران شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت:  فروش بلیت در هواپیماهای ای. تی. آر با ظرفیت ٦٥ مسافر به ٤٥ نفر، در هواپیماهای ایرباس با ظرفیت ١٣٠ نفر به ١٠٠ نفر و در هواپیماهای فوکر با ظرفیت ١٠٠ به ٧٠ نفر کاهش یافته است

برچسب ها
اخبار مرتبط

جریمه خانه خالی ۱۰۰ متری در تهران چقدر است؟

اکوبورس: روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی اصلاحیه ماده ۵۴ قانون مالیات‌های مستقیم را که مربوط به مالیات از خانه‌های خالی است به تصویب رساند. بر اساس این طرح اگر خانه‌ای در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر خالی بماند در سال اول شش برابر اجاره سالیانه، سال دوم ۱۲ برابر و سال سوم ۱۸ برابر مبلغ اجاره سالیانه مشمول مالیات می‌شود.

۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

زنگنه بر کرسی ریاست سازمان هواپیمایی می‌نشیند؟

اکوبورس: زمزمه‌های جابه‌جایی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری این روزها صنعت هوایی کشور را تحت تأثیر قرار داده است. گفته می‌شود علی عابدزاده پس از چهار سال ریاست در این سازمان، صندلی خود را به تورج دهقانی‌زنگنه، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) خواهد سپرد.

۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ادامه مطلب

افزایش قیمت اوراق تسهیلات مسکن متهم ردیف اول گرانی مسکن

اکوبورس: بازار مسکن از دو ناحیه تقاضای خرید از سوی سهامداران و خرید و فروش اوراق، تحت تاثیر قرار گرفته؛ با این وجود اعمال محدودیت برای خرید و فروش اوراق وام مسکن به کاهش قیمت «تسه» ختم شده است.

۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ادامه مطلب

آغاز ثبت نام اینترنتی وام اجاره از امروز

اکوبورس: متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن که با ارسال پیامک درخواست خود را رزرو کرده اند از ساعت 11 امروز 14 مرداد تا 20 مرداد بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی خود باید به سامانه طرح اقدام ملی مسکن مراجعه کنند.

۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!