صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۹:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳

شاخص بورس ۹۲۷۴ واحد رشد کرد

اکوبورس: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۹هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۸۲۲هزار واحد قرار گرفت.
شاخص بورس ۹۲۷۴ واحد رشد کرد

به گزارش اکوبورس، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 11میلیارد و 887میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 20هزار و 422میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 991هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 9هزار و 274واحدی در ارتفاع یک میلیون و 822هزار و 117واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید و گروه مپنا با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 47میلیون ورقه به‌ارزش 8هزار و 136میلیارد تومان در 812هزار و 923نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 48واحد افت کرد و در ارتفاع 18 هزار و 684واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهر زمین و فرابورس ایران شد و در مقابل شرکت‌های هلدینگ صنایع خاورمیانه، ذوب آهن اصفهان و پتروشیمی زاگرس بیشترین اثر منفی را بر شاخص فرابورس به نام خود ثبت کردند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

عزم مجلس برای تقویت بازار بورس

اکوبورس: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب دو فوریت لایحه دولت در مورد «افزایش سرمایه از طریق صرف سهام»، نشان از عزم مجلس برای تقویت نقش بازار بورس در جهش تولید دارد.

۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

سهام 4 شرکت دولتی واگذار می شود

اکوبورس: سازمان خصوصی‌سازی بلوک‌های 15 درصدی سهام شرکت‌های پالایش نفت بندرعباس، تهران و اصفهان و نیز بلوک 12.31درصدی شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران را واگذار می کند.

۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

چه کسانی سهام عدالت جدید می‌گیرند؟

اکوبورس: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افراد جا مانده از دوره قبل و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مجموع ۴ میلیون نفر می‌شوند که باید به آن‌ها نیز سهام عدالت پرداخت شود.

۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!