صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۷:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷

جزییات ادامه عرضه ETF دولت

اکوبورس: با فروش واحدهای صندوق‌های سرمایه گذاری مالی یکم در مرحله اول ۵.۸ هزار میلیارد تومان پول از مردم جمع‌آوری شد که مستقیم به خزانه دولت واریز شد.
جزییات ادامه عرضه ETF دولت

به گزارش اکوبورس، عباس معمارنژاد، معاون وزیر اقتصاد گفت: با فروش واحدهای صندوق‌های سرمایه گذاری مالی یکم در مرحله اول ۵.۸ هزار میلیارد تومان پول از مردم جمع‌آوری شد که مستقیم به خزانه دولت واریز شد.

وی افزود: برای بقیه واحدهای مانده صندوق واسطه گری مالی در حال بررسی هستیم که مابقی سهام دولت در ۵ شرکت (بانک تجارت، بانک ملت، بانک صادرات، بیمه البرز و بیمه اتکایی امین) را مجددا از طریق ای تی اف مالی تا آخر تیرماه جاری به مردم عرضه کنیم.

معمارنژاد ادامه داد: هر کس با داشتن کد ملی می‌تواند تا سقف ۵ میلیون تومان از واحدهای صندوق واسطه‌گری مالی یکم با تخفیف دریافت کند و کسانی که قبلا این واحدها را در سقف ۲ میلیون تومان خریده‌اند، می‌توانند تا ۳ میلیون تومان دیگر هم از واحدهای جدید صندوق واسطه گری مالی یکم خریداری کنند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

عزم مجلس برای تقویت بازار بورس

اکوبورس: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب دو فوریت لایحه دولت در مورد «افزایش سرمایه از طریق صرف سهام»، نشان از عزم مجلس برای تقویت نقش بازار بورس در جهش تولید دارد.

۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

سهام 4 شرکت دولتی واگذار می شود

اکوبورس: سازمان خصوصی‌سازی بلوک‌های 15 درصدی سهام شرکت‌های پالایش نفت بندرعباس، تهران و اصفهان و نیز بلوک 12.31درصدی شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران را واگذار می کند.

۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

چه کسانی سهام عدالت جدید می‌گیرند؟

اکوبورس: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افراد جا مانده از دوره قبل و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مجموع ۴ میلیون نفر می‌شوند که باید به آن‌ها نیز سهام عدالت پرداخت شود.

۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!