صفحه نخست »» شرکتها ۱۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

معارفه مدیر عامل جدید شرکت زغالسنگ کرمان برگزار شد

اکوبورس: معارفه دکتر باقر نیک طبع مدیر عامل جدید شرکت زغالسنگ کرمان روز یکشنبه با حضور معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد و برخی مسئولان این صندوق برگزار شد.
معارفه مدیر عامل جدید شرکت زغالسنگ کرمان برگزار شد

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه، علیرضا موحدی معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد، حکم مدیر عامل صندوق در انتصاب دکتر باقر نیک طبع به عنوان مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان را به وی ابلاغ کرد.

موحدی در سخنانی با تشکر از تلاش‌های مهندس مرتاض و اعضای هیات مدیره زغالسنگ کرمان، این شرکت را یکی بزرگترین و مهم ترین شرکت‌های صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد و گفت: باید با بهبود عملکرد، از ظرفیت و منابع آن به نحو شایسته ای استفاده شود.

موحدی افزود: شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد در واقع، دارایی هایی هستند که منافع حاصل از آنها باید به بازنشستگان فولاد برسد.

وی گفت: از همه شرکت های زیرمجموعه انتظار می رود که به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

مهندس مرتاض در این جلسه با تبریک انتصاب دکتر نیک طبع گزارشی از عملکرد شرکت زغالسنگ کرمان در سه سال گذشته ارائه کرد.

دکتر نیک طبع نیز با قدردانی از اعتماد دکتر مسرور و تشکر از تلاش های مهندس مرتاض گفت: ورود شرکت زغالسنگ کرمان به بازار سرمایه اتفاق مهمی است که در جهت نیل به منافع شرکت خواهد بود.

دکتر باقر نیک طبع پیش از این در سال ۹۴ نیز مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان بوده است که خدمات اثربخش و کارآمدی در این شرکت داشته است.

نیک طبع در کارنامه خود ۲۲ سال مدیریت شرکت های مختلف صنعتی و معدنی را بر عهده داشته است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

دورکاریِ صرف قابل استمرار نیست / پرسنل از دورکاری خسته شده اند

اکوبورس: فرید فولادی درباره آثار مخرب کرونا گفت؛ هیچ پدیده ای بی عارضه نیست و اثرات کرونا در حال نمود پیدا کردن است و ساده ترین اثر این است که پرسنل از دورکاری خسته شده اند و دورکاریِ صرف قابل استمرار نیست. ما بعد از کرونا هم به دورکاری ادامه خواهیم داد ولی در چارچوب خاص.

۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ادامه مطلب

فروش آنلاین و آفلاین مکمل یکدیگرند

اکوبورس: مدیرعامل برند سفیر درباره آغاز کارش در صنعت مد و پوشاک گفت: فروشگاه های زنجیره ای آرایشی و بهداشتی سفیر از سال 89 آغاز به کار کرد، در اصل ما تغییری در صنعت خرده فروشی عطر، لوازم آرایشی و بهداشتی به وجود آوردیم و مغازه هایمان به صورت سلف سرویس شروع به کار کردند. هدف اصلی سفیر اصالت کالا و جلب رضایت مشتری بود و اینکه بتوانیم آموزش حرفه ای به پرسنل بدهیم تا آنها نیز بتوانند مشاوره حرفه ای به مشتریان بدهند.

۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!