صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۱۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

چه ماسکی بزنیم تا کرونا نگیریم؟

اکوبورس: محققان انستیتوی ملی استاندارد و فناوری آمریکا در بررسی‌های اخیر خود از تاثیر بالای استفاده از ماسک‌های کتان بر محافظت در برابر ویروس کرونا خبر دادند.
چه ماسکی بزنیم تا کرونا نگیریم؟

به گزارش اکوبورس، این روز‌ها با اوج گرفتن شیب شیوع ویروس کرونا، توصیه‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌ویژه استفاده از ماسک در اجتماعات افزایش یافته است. سازمان جهانی بهداشت بار دیگر درباره سرعت شیوع این ویروس در جهان هشدار داده است.

بر اساس اظهارات متخصصان WHO در حال حاضر که هنوز هیچ راه درمان و یا واکسنی برای بیماری کووید ۱۹ یافت نشده است، تنها راه مقابله با این ویروس کشنده، رعایت اصول بهداشتی است.

برچسب ها کرونا ،
اخبار مرتبط

فوت ۱۷۴ بیمار در شبانه روز گذشته

اکوبورس: از دیروز تا امروز ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۳۰۴ نفر از آنها بستری شدند.

۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

دستورالعمل مراسم عزاداری محرم ابلاغ خواهد شد

اکوبورس: اکوبورس: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه دستورالعمل مراسم عزاداری محرم امروز (۱۵مردادماه) در جلسه مطرح و نهایی شد، گفت: با توجه به نقطه‌نظراتی هم که دوستان داشتند اصلاحات لازم باید انجام بگیرد و امروز برای اجرا به سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!