صفحه نخست »» اجتماعی ۱۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

روشهای مراقبت از کاکتوس در تابستان

اکوبورس: برخی از کاکتوس هایی که افراد در منزل خود نگهداری می کنند که برای مناطق کوهستانی و کم آب است، از این رو باید برای مراقبت و نگهداری از این کاکتوس ها شرایط لازم را فراهم کنند.
روشهای مراقبت از کاکتوس در تابستان

به گزارش اکوبورس، بسیاری از افراد تصور می کنند که کاکتوس ها فقط در مناطق بیابانی و گرمسیر رشد کرده و نگهداری می شوند. اما در حقیقت بسیاری از کاکتوس هایی که ما در منزل از آنها نگهداری می کنیم برای مناطق کوهستانی با آب و هوای معتدل و البته کم آب می باشند. به همین دلیل برای نگهداری و مراقبت از کاکتوس ها باید شرایط مشابه با آب و هوای مناطق زندگی آنها فراهم نمود. در این بخش از نمناک با روشهای نگهداری از کاکتوس در فصل تابستان بیشتر آشنا خواهیم شد.

شرایط نگهداری از کاکتوس در فصل گرما

فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای رشد بیشتر کاکتوس ها است. به همین دلیل باید شرایطی را فراهم کرد تا بیشترین کیفیت را در رشد خود داشته باشند. نگهداری از کاکتوس در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد همواره با مشکلاتی همراه است که با رعایت برخی از نکات می توان از آن مراقبت نمود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی

اکوبورس: معاون قضایی دادستان تهران با بیان این که قوه قضاییه با روش قطره چکانی معرفی متخلفان ارزی موافق نیست گفت: برای ۲۵۰ متخلف ارزی که بانک مرکزی معرفی کرده است هزار و ۲۰۰ پرونده تشکیل و برای هزار نفر هم قرار تأمین کیفری صادر شده و ۴۴۵ نفر هم بازداشت شدند.

۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ادامه مطلب

خواسته‌ها و تذکرات رئیسی به مدیران عامل بانک‌ها

اکوبورس: رئیس قوه قضاییه با تأکید بر لزوم سیاست گذاری صحیح بانک‌ها برای هدایت منابع به حوزه تولید، از مدیران عامل بانک‌ها خواست واحد‌های تولیدی تعطیل یا نیمه تعطیلی را که در تملک می‌گیرند، فعال کرده و آن‌ها را وارد چرخه تولید نمایند.

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!