صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی بین الملل ۰۸:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

ترامپ افرادی را که به او رأی ندهند احمق خطاب کرد!

اکوبورس: رئیس‌جمهور آمریکا امروز دوشنبه آن دسته از شهروندان آمریکا که هوادار حزب جمهوری‌خواه هستند و در انتخابات ریاست‌جمهوری از او حمایت نمی‌کنند را احمق خطاب کرده است.
ترامپ افرادی را که به او رأی ندهند احمق خطاب کرد!

به گزارش اکوبورس، دونالد ترامپ در توئیترش نوشت: میزان رضایت از رئیس‌جمهور ترامپ در حزب جمهوری‌خواه ۹۵ درصد است. تصور می‌کنم ۵ درصد باقی، یا آنهایی هستند که اسمشان را جمهوری‌خواه گذاشته‌اند یا احمق‌هایی هستند که داشتن قضات و دیوان عالی فوق‌العاده، ارتش جدید و قدرتمند، امنیت دوبرابری، کاهش عظیم مقررات اداری و خیلی چیزهای دیگر برایشان مهم نیست!

ترامپ مشخص نکرده که رضایت ۹۵ درصدی از او در کدام نظرسنجی صورت گرفته است. او در حالی این ادعا را مطرح کرده که چند روز پیش از احتمال برد جو بایدن رقیب دموکراتش در انتخابات سخن گفته بود.

برچسب ها ترامپ ، آمریکا ،
اخبار مرتبط

انگلیس عربستان را تحریم کرد

اکوبورس: دولت انگلیس اعلام کرد، برای مقابله با ناقضان حقوق بشر یک رژیم تازه تحریم‌ها ایجاد کرده و در اولین گام ۴۹ شخص و نهاد از کشورهای عربستان سعودی، روسیه، کره شمالی و میانمار را تحریم کرد.

۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

درخواست عربستان علیه ایران

اکوبورس: وزیر مشاور در امور خارجه حکومت سعودی در تبعیت کامل از سیاست‌های خصمانه آمریکا تمدید تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران را خواستار شد.

۰۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!