صفحه نخست »» اقتصادی »» صنعت معدن و بازرگانی ۱۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹

توزیع نامحدود مرغ منجمد آغاز شد​

اکوبورس: مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در تمام استان های کشور بدون محدودیت آغاز شد.
توزیع نامحدود مرغ منجمد آغاز شد​

به گزارش اکوبورس، محمد جعفری مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: بعد از مصوبه کارگروه تنظیم بازار، عملیات توزیع مرغ منجمد به قیمت 12 هزار و 900 تومان برای توزیع کنندگان و 13 هزار و 500 تومان برای مصرف کننده آغاز شد و  این محصول در اختیار تمام استانهای کشور قرار گرفت.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای عرضه مرغ منجمد تنظیم بازاری در استانهای مختلف کشور وجود ندارد و این محصول به اندازه کافی و بدون محدودیت تا زمانی که تقاضا وجود داشته باشد توزیع خواهد شد.

مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام در واکنش به گرانی مرغ و اقدامات صورت گرفته برای کاهش قیمت این محصول گفت: به طور قطع توزیع مرغ تنظیم بازاری منجر به ایجاد تعادل در بازار خواهد شد. 

وی تصریح کرد: عرضه و تقاضا وضعیت قیمت ها را تعیین می کند و با توجه به ذخیره مناسب مرغ شرکت پشتیبانی امور دام  می توان از اقدام صورت گرفته برای تنظیم بازار، نتیجه لازم را به دست آورد.

 جعفری همچنین در ارتباط با نرخ مصوب مرغ گرم اظهار داشت: قیمت 15 هزار تومانی مرغ بر اساس نظر کارشناسی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حمایت مصرف کنندگان و مصرف کنندگان تعیین شده و قبل از اعلام این قیمت بررسی کارشناسانه انجام شده است. 

برچسب ها
اخبار مرتبط

قیمت انواع ماکروویو در بازار؟ +جدول

اکوبورس: آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز برخی از انواع اجاق ماکروویو عرضه شده در سطح بازار تهران است؛شایان ذکر است که این نرخ‌ها ممکن است بر اساس برخی امکانات جانبی و خدمات پس از فروش در مناطق مختلف شهر تا ۱۰ درصد تفاوت قیمت داشته باشد.

۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

ناموجود شدن گوشی‌های میان‌رده بعد از تصمیم جنجالی

اکوبورس: پیشنهاد انجمن واردکنندگان گوشی اگر نهایی شود علاوه بر گوشی‌های موسوم به پیشتاز، جلوی واردات تعداد زیادی از میان‌رده‌های پرطرفدار بازار را خواهد گرفت. مدل‌هایی که در بازه قیمتی ۷ تا ۱۰ میلیون تومان قرار می‌گیرند عملاً میان رده به حساب می‌آیند.

۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

نرخ خرید تضمینی گندم چقدر می‌شود؟

اکوبورس: رئیس بنیاد توانمندسازی گندمکاران: پرداخت پول به گندمکاران با یک وقفه یک‌ماهه مواجه شد. خوشبختانه این نگرانی ظرف چند روز قبل حل شد. بیش از ۹۸ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.

۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!