صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹

کدام نمادهای بورس امروز صف خرید بود؟

اکوبورس: خالص تقاضا برای خرید سهام در بورس تهران در مقطعی از معاملات امروز به چهار هزار میلیارد تومان رسید.
کدام نمادهای بورس امروز صف خرید بود؟

به گزارش اکوبورس، در ساعت ۱۱صبح امروز نهم تیر ماه ۹۹، جمع صف‌های خرید بورس تهران به حدود پنج هزار و ۱۹۰میلیارد تومان رسید در حالی که ارزش صف‌های فروش هزار و ۱۵۰میلیارد تومان بوده است؛ بدین ترتیب کفه ترازو با چهار هزار و ۴۰میلیارد تومان به نفع صف‌های خرید سنگینی می‌کند.

تا این ساعت از معاملات بازار سرمایه بیشترین مقدار پول در صفوف خرید «شپنا»، «وآیند» و «شبندر» و در صفوف فروش «کاما»، «گشان» و «ثفارس» در نوبت انتظار است؛ گفتنی است حجم صف تولید برق ماهتاب کهنوج (بکهنوج) به ۲.۵ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.
ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان (۴۸درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۵۰۰میلیارد تومان (۴۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۸۷ نماد و حجم صف‌های فروش در ۳۰نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است.

علاقه‌مندان به گروه‌های "فرآورده‌های نفتی" و "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" بیشترین سفارشات خرید را به ترتیب با برآیند هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان و ۸۰۰ میلیارد تومان در سیستم ثبت کرده‌اند که از سویی دیگر هیچ گروهی زیر فشار فروش نمی‌باشد.

این جدول حدود ۳۹درصد از شش هزار و ۳۴۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۱۱هزار و ۷۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۵۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۸هزار و ۱۳۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

 

 

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

صفوف خرید یا فروش

 

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

جزییات ادامه عرضه ETF دولت

اکوبورس: با فروش واحدهای صندوق‌های سرمایه گذاری مالی یکم در مرحله اول ۵.۸ هزار میلیارد تومان پول از مردم جمع‌آوری شد که مستقیم به خزانه دولت واریز شد.

۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

این شرکت ها به مجمع می روند:

اکوبورس: سهامداران شرکت های کود شیمیایی اوره لردگان، ملی سرب و روی ایران، سرمایه گذاری سیمان تامین، گروه سرمایه گذاری سایپا، گروه صنعتی سپاهان، پتروشیمی خارگ، سیمان کارون، بانک گردشگری و فولاد آلیاژی ایران به مجمع فراخوانده شدند.

۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!