صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷

نمادهای جدید معاملاتی در بورس درج شدند

اکوبورس: بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نماد معاملاتی دو شرکت در بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
نمادهای جدید معاملاتی در بورس درج شدند

به گزارش اکوبورس، براساس اطلاعیه بورس اوراق بهادار تهران نماد شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تأمین با نماد «سیتا» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

بر اساس اطلاعیه بورس اوراق بهادار تهران، با توجه به موافقت هیات ‌پذیرش اوراق بهادار در جلسه ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۹ با پذیرش سهام شرکت سرمایه­‌گذاری سیمان تأمین (سهامی عام) در بورس اوراق بهادار تهران و با توجه به احراز موارد تعیین‌ شده در مصوبه‌ مزبور از سوی آن شرکت، از ۴ تیر ماه ۹۹ شرکت سرمایه­‌گذاری سیمان تأمین به‌عنوان پانصد و چهل و یکمین شرکت پذیرفته‌شده در ﺑﺨﺶ «سیمان، آهک و گچ»، گروه و طبقه «تولید سیمان، آهک و گچ» با کد صنعت «۵۳۹۴» و نماد «سیتا، CITA» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

همچنین در اطلاعیه‌ای دیگر اعلام شد: شرکت لیزینگ پارسیان با توجه به مصوبه ۵ بهمن ماه سال گذشته هیات پذیرش بورس اوراق بهادار تهران، در بازار دوم بورس اوراق بهادار پذیرفته شد.

بر اساس این گزارش، این شرکت با نماد معاملاتی «ولپارس» به عنوان پانصد و چهلمین شرکت پذیرفته شده در بورس، بخش «واسطه‌گری‌های مالی به جز تامین وجوه بیمه و بازنشستگی»، گروه «سایر واسطه‌گری‌های مالی و طبقه اجاره» ­ داری مالی با کد «۶۵۹۱» و نماد «ولپارس – Walepars» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده ‌است.

این گزارش می‌افزاید: شرکت لیزینگ پارسیان در سال ۱۳۷۹ تحت نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز کرده و از موسسین کانون و انجمن شرکت‌های لیزینگ ایران به شمار می‌رود.

فعالیت این شرکت شامل خودروی سواری و کار، لوازم‌خانگی و رایانه‌ای، تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، ماشین‌آلات صنعتی، معدنی و راه‌سازی، شناورهای دریایی و تجهیزات بندری، املاک خدماتی، اداری، تجاری و... را در برمی‌گیرد.

 

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

اگر «خساپا» و «خودرو» دارید، بخوانید!

اکوبورس: اکوبورس: خرید و فروش سهام دو شرکت بزرگ خودروسازی ایران خودرو و سایپا از دیروز ۱۵تیر ماه تا اطلاع بعدی، در ساعت عادی لغو و این دو نماد بدون مرحله سفارش‌گیری از ساعت۱۳:۴۵ تا ۱۴:۴۵ معامله خواهند شد.

۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!