صفحه نخست »» اجتماعی ۱۲:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
نماینده مردم رشت در صحن مجلس:

وزارت کشور باید پاسخگوی ولنگاری فرهنگی باشد

اکوبورس: نماینده مردم رشت در مجلس گفت: متأسفانه شاهد ولنگاری فرهنگی در شهرها هستیم که وزارت کشور باید پاسخگوی این وضعیت باشد.
وزارت کشور باید پاسخگوی ولنگاری فرهنگی باشد

به گزارش اکوبورس، محمدرضا احمدی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل حوزه داخلی و امنیتی کشور، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در پیام خود به مجلس یازدهم تأکید فرمودند که به دو مقوله اقتصاد و فرهنگ توجه شود اما متأسفانه شاهد ولنگاری فرهنگی در برخی از شهرها هستیم.

وی با اشاره به اینکه هیچ گونه نظارتی بر ولنگاری فرهنگی نمی‌شود، گفت: شاهدیم برخی از افراد بدون حجاب در نقاط مختلف شهر تردد می‌کنند که وزارت کشور باید پاسخگو باشد و برنامه‌ای برای مبارزه با ولنگاری فرهنگی داشته باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت کشور مواضع خوبی برای حمایت از امر به معروف و نهی منکر اتخاذ نمی‌کند که باید در این سیاست بازنگری کند.

احمدی گفت: متأسفانه عزل و نصب‌های بی‌حساب و کتابی در برخی از استان‌ها وجود دارد که وزیر کشور باید بر این موضوع نظارت کند.

برچسب ها مجلس ،
اخبار مرتبط

وام ضروری؛ خان بعدی مطالبات بازنشستگان تامین اجتماعی

اکوبورس: در بودجه سال ۹۹ سازمان تامین اجتماعی اعتباری ۲ هزار میلیارد تومانی برای پرداخت وام ضروری به بازنشستگان در نظر گرفته شده است؛ از قرار معلوم قرار است تا ۴ هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی برای امسال میان بازنشستگان مشمول توزیع شود که به هیچ وجه با جمعیت سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفری مستمری بگیران همخوانی و تناسبی ندارد.

۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

قاچاق ماسک‌های ایرانی به دلیل گرانی دلار

اکوبورس: نایب‌رئیس انجمن داروسازان ایران با اشاره به وجود ماسک‌های تقلبی در بازار که جلوی کرونا را نمی‌گیرند، درباره اینکه باید از کجا و چه نوع ماسکی تهیه کنیم، از قاچاق ماسک‌های‌ باکیفیت ایرانی به خارج از کشور خبر داد.

۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ادامه مطلب

ایروانی : اعتراضم ناشی از ناآگاهی و عدم شناخت ظابطین بوده نه هیچ سازمان دیگری

اکوبورس: عباس ایروانی موسس گروه قطعات خودرو عظام در نامه ای خطاب به قاضی صلواتی نوشت: «در جریان پرونده‌سازی علیه گروه عظام اگر معترضانه از تخلفاتی همچون عددسازی‌های موهوم صحبت کرده‌ام منظورم ، قصور و ناآگاهی و عدم شناخت ظابطین محترم بوده است نه هیچ سازمان دیگری از جمله مجموعه محترم سپاه» و تاکید کرد: « لازم می دانم این شفاف‌سازی را به منظور از بین بردن سو برداشت ها و جلوگیری از شیطنت بدخواهان بیان کنم.

۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!