صفحه نخست »» شرکتها ۰۹:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱

مرکز علمی کاربردی سحرخیز دانشجو می‌پذیرد

اکوبورس: فرزاد سحرخیز، عضو هیات مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز گفت : پس از برگزاری موفقیت آمیز کلاس ها که با نظارت دقیق و طبق اصول سازمان سنجش و وزارت علوم همراه بود این مرکز آماده پذیرش ورودی جدید برای سال جاری خواهد بود.
مرکز علمی کاربردی سحرخیز دانشجو می‌پذیرد

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی گروه شرکت های سحرخیز ، فرزاد سحرخیز، عضو هیات مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز با اشاره به شروع فعالیت مرکز علمی کاربردی سحرخیز از مهر ماه سال ۱۳۹۸ ، این تجربه و عملکرد را موفقیت آمیز توصیف کرد و گفت : پس از برگزاری موفقیت آمیز کلاس ها که با نظارت دقیق و طبق اصول سازمان سنجش و وزارت علوم همراه بود این مرکز آماده پذیرش ورودی جدید برای سال جاری خواهد بود.
دکتر فرزاد سحرخیز اظهار داشت: این شرکت همواره در راستای منافع سازمانی خود اندیشیده و در همه حال به فکر ایجاد ارزش افزوده برای کشاورزان و جامعه مرتبط با صنعت غذا بوده است.
عضو هیئت مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز ادامه داد : همه روزه شاهد تلاش بی وقفه کشاورزان عزیزمان برای به بار نشستن این محصول کلیدی و استراتژیک هستیم. ما خود را در مرکز مسئول تقویت دانش علمی کشاورزان و فرزندانشان می دانیم به همین منظور، برای ارتقاء دانش کشاورزی، مدیریت و اشتغال آنها در صنعت زعفران و گیاهان دارویی و همچنین تعریف پروژه تحقیقاتی و پژوهشی در مسیر رفع مشکلات صنعت زعفران و گیاهان دارویی تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.
دکتر فرزاد سحرخیز در پایان به معرفی رشته های مرکز علمی کاربردی سحرخیز پرداخت و افزود: این مرکز در رشته های ، «کاردانی فنی باغبانی - تولیدی و فراوری زعفران» ، «کاردانی فنی باغبانی - گیاهان دارویی و معطر»،«کاردانی فنی باغبانی - گل و گیاهان زینتی» ، «کاردانی حرفه ای بازاریابی »«کاردانی حرفه ای امور بورس» ، «کاردانی حرفه ای تکنیک های فروش» ، «کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار» ، و «مهندسی فناوری باغبانی - گیاهان دارویی و معطر» دانشجو می پذیرد که علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن های مرکز علمی کاربردی سحرخیز 05135414419و شماره تلگرام مرکز به شماره 09151019934 تماس حاصل فرماید.

برچسب ها
اخبار مرتبط

احداث می کند

اکوبورس: شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی مجوز پروژه احداث کارخانه شیر خشک را اخذ کرد.

۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

واریز پول بیش از ۹۵ درصد سهام عدالت در بانک صادرات

اکوبورس: مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات گفت: بیش از ۹۵ درصد از سهام کسانی که درخواست فروش ۳۰ درصد سهام خود را در بازه زمانی ششم تا سیزدهم خرداد ماه به بانک صادرات داده‌اند فروخته و واریز شده است، سهامدارانی که این وجه را دریافت نکرده‌اند به بانک مراجعه کنند.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

رشد ۲۰درصدی فروش مس نسبت به سال۹۸

اکوبورس: اردشیر سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تخصصی مدیریت بحران اظهار کرد: : با نتایج خوبی که در حوزه اکتشاف معادن مس در استان کرمان رقم خورده امیدواریم بتوانیم سرفصل جدیدی برای توسعه معادن جدید و تولید داشته باشیم و طرح‌های توسعه با ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون یورو و ۲۰ هزار میلیارد تومان فضایی توام با جهش تولید و افزایش اشتغال در استان ایجاد خواهد کرد.

۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!