صفحه نخست »» شرکتها ۱۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱

مهلت پرداخت وجه خودروهای سایپا تمدید شد

اکوبورس: روز یکشنبه ۲۵ خردادماه، قرعه کشی پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا با حضور نهادهای مختلف نظارتی برگزار شد.
مهلت پرداخت وجه خودروهای سایپا تمدید شد

به گزارش اکوبورس، روز یکشنبه ۲۵ خردادماه، قرعه کشی پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا با حضور نهادهای مختلف نظارتی برگزار شد و همچنین از بعد از ظهر دوشنبه ۲۶ خردادماه، امکان واریز وجه علی الحساب خودروها برای متقاضیان با تعیین مهلت ۷۲ ساعته در روزهای کاری فراهم شد، ولی حالا با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، مهلت پرداخت وجه خودرو ۴۸ ساعت دیگر تمدید شده است تا متقاضیان جامانده از تکمیل وجه علی الحساب پیش فروش یکساله سایپا، فرصت کافی برای پرداخت وجه خود داشته باشند.

حسین کاظمی، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، از تمدید مهلت پرداخت وجه خبر داد و به همین ترتیب، مشتریان تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳۱ خردادماه فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه علی الحساب خرید خودرو اقدام کنند. واریز اینترنتی وجه به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل امکان‌پذیر خواهد بود و تا ظهر روز پنجشنبه ۲۹ خردادماه، حدود ۷۰ درصد از منتخبان قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا موفق به پرداخت وجه علی الحساب شده‌اند و سایر مشتریان نیز با تمدید مهلت پرداخت، تا پایان روز شنبه ۳۱ خردادماه فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

 

برچسب ها خودرو ، سایپا ،
اخبار مرتبط

احداث می کند

اکوبورس: شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی مجوز پروژه احداث کارخانه شیر خشک را اخذ کرد.

۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

واریز پول بیش از ۹۵ درصد سهام عدالت در بانک صادرات

اکوبورس: مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات گفت: بیش از ۹۵ درصد از سهام کسانی که درخواست فروش ۳۰ درصد سهام خود را در بازه زمانی ششم تا سیزدهم خرداد ماه به بانک صادرات داده‌اند فروخته و واریز شده است، سهامدارانی که این وجه را دریافت نکرده‌اند به بانک مراجعه کنند.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب

رشد ۲۰درصدی فروش مس نسبت به سال۹۸

اکوبورس: اردشیر سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تخصصی مدیریت بحران اظهار کرد: : با نتایج خوبی که در حوزه اکتشاف معادن مس در استان کرمان رقم خورده امیدواریم بتوانیم سرفصل جدیدی برای توسعه معادن جدید و تولید داشته باشیم و طرح‌های توسعه با ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون یورو و ۲۰ هزار میلیارد تومان فضایی توام با جهش تولید و افزایش اشتغال در استان ایجاد خواهد کرد.

۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!