صفحه نخست »» اجتماعی ۱۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۲/۲۷

اعلام ورشکستگی یک برند بزرگ دیگر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکا

اکوبورس: درپی رکود اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در آمریکا، شرکت جی سی پنی که مالک حدود هزار مرکز خرید و فروشگاه زنجیره‌ای به همین نام است، روز گذشته (جمعه) اعلام ورشکستگی کرد.
اعلام ورشکستگی یک برند بزرگ دیگر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکا

به گزارش اکوبورس به نقل از رویترز، درپی رکود اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در آمریکا، شرکت جی سی پنی که مالک حدود هزار مرکز خرید و فروشگاه زنجیره‌ای به همین نام است، روز گذشته (جمعه) در حالی اعلام ورشکستگی کرد که از برنامه خود برای تعطیل دائمی برخی از این فروشگاه‌ها خبر داد.

این شرکت فروشگاه‌های خرده فروشی همچنین به منظور یافتن بازار فروش و دریافت کمک مالی برای محافظت از خود در برابر ورشکستگی در دادگاه فدرال آمریکا دادخواست خود را ثبت کرد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای جی سی پنی، که به علت فروش پوشاک خانواده، محصولات آرایشی و همچنین جواهر آلات شناخته شده است، اعلام کرد که با وام دهندگان برای دریافت کمک مالی ورشکستگی به مبلغ 900 میلیون دلار برای تأمین بودجه خود به توافق رسیده است.

دریافت این کمک مالی همزمان با مراحل بررسی ورشکستگی این شرکت در دادگاه فدرال در شهر کورپس کریستی در ایالت تگزاس رخ خواهد داد.

شرکت جی سی پنی همچنین اعلام کرد که این وام شامل 450 میلیون دلار بودجه جدید است. این شرکت خرده فروشی می‌گوید قبل از اعلام ورشکستگی 500 میلیون دلار پول نقد در اختیار داشته است.

این شرکت روز جمعه همچنین اعلام کرد که قصد دارد برخی از فروشگاه‌های خود را به طور دائم در چندین مرحله تعطیل کند و جزئیات بیشتری در این مورد را در هفته‌های آینده فاش خواهد کرد.

افراد آشنا با این موضوع قبلاً به رویترز گفته بودند که این شرکت در ابتدا قصد دارد تقریباً 200 فروشگاه را بطور دائم تعطیل کند البته این تعداد بسته به مذاکرات با طلبکاران می‌تواند تغییر کند.

انتهای پیام/

برچسب ها
اخبار مرتبط

یک سد در تهران سر ریز شد

اکوبورس: مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: حجم سد طالقان به واسطه ذخیره برفی مناسب زمستانی و بارشهای بهاری به حد نرمال ۴۲۰ میلیون متر مکعب رسید و سرریز شد.

۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!