صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی داخلی ۱۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۲/۲۷

تاکید یک نماینده مجلس بر جلوگیری از قاچاق کالا

اکوبورس: حسینی کیا با بیان اینکه ضرورت دارد صادرات در راستای جهش تولید تسهیل شود، اظهار داشت: قطعا از سوی دیگر واردات باید با نیاز کشور تنظیم و جلوی قاچاق کالا گرفته شود.
تاکید یک نماینده مجلس بر جلوگیری از قاچاق کالا

به گزارش اکوبورس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد حسینی‌کیا با اشاره به ظرفیت‌های کشور برای تحقق  جهش تولید  گفت: کشور ظرفیت‌های زیادی برای تحقق جهش تولید دارد.

اخبار سیاسی- وی افزود: لازم است منابع بانکی و نقدینگی جامعه به سمت تولید  واشتغال سوق پیدا کند چرا که این منابع ظرفیتی است که می‌تواند به سرعت تولید را در کشور به گردش درآورد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در کنار این موضوعات ما باید همکاری با همسایگان خودمان را به همکاری با اروپایی‌ها ترجیح دهیم تا از این طریق جهش تولید محقق شود.

حسینی کیا با بیان اینکه ضرورت دارد صادرات در راستای جهش تولید تسهیل شود، اظهار داشت: قطعا از سوی دیگر واردات باید با نیاز کشور تنظیم و جلوی قاچاق کالا گرفته شود.

اگر واردات هر کالایی که به میزان ۵۰ درصد در کشور تولید می‌شود، متوقف شود، می‌توانیم به رشد اقتصادی کمک کنیم

این نماینده مجلس تاکید کرد: اگر واردات هر کالایی که به میزان ۵۰ درصد در کشور تولید می‌شود، متوقف شود، می‌توانیم به رشد اقتصادی کمک کنیم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر حدود ۸۳ هزار واحد تولیدی داریم که تنها ۱۰ درصد آن واحد‌های تولیدی بزرگ هستند که اگر بتوانیم این ۱۰ درصد را به شرکت‌های دانش بنیان متصل کنیم، جهش تولید محقق خواهد شد.

 

برچسب ها مجلس ،
اخبار مرتبط

به اصلاح‌طلبان در سال 88 گفتم وارد انتخابات نشوید!

اکوبورس: اکوبورس: عباس عبدی می‌گوید: ضربه‌ای که حکومت و اصلاح‌طلبان خوردند زیاد بود. این موضوعی که درباره فاصله بین‌نسلی نیروهای اصلاح‌طلب گفتید ریشه آن در 88 است. یک انقطاع نسلی بین بچه‌هایی که آن زمان دانش‌آموز بودند و دانشجو شدند با الان که 11 سال از آن واقع گذشته است و همه آنها الان دیگر جوان و رشید شده‌اند. من نمی‌دانم که آیا این قدرت وجود دارد که این را بازسازی کنند یا خیر. اصلا هم بحث اصلاح‌طلبی نیست. اصلا فرض کنید که امروز یک سنگی از آسمان بیاید و بر سر تمام اصلاح‌طلبان بخورد و همه آنها بمیرند، مش

۱۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ادامه مطلب

یارگیری سیاسی با انگیزه‌های قومی در شأن مجلس یازدهم نیست

اکوبورس: منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم ضمن انتقاد از تشکیل فراکسیون‌های قومی و قبیله ای برای یارگیری‌های سیاسی در آستانه تشکیل مجلس یازدهم گفت: باید شایسته سالاری معیار انتخاب هیئت رئیسه مجلس باشد.

۱۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ادامه مطلب

حسین کاظم‌پور اردبیلی، چهره پنهان نفت کشور که بود؟

اکوبورس: اکوبورس: بی‌شک کاظم‌پور اردبیلی در روزهای سخت تحمیل تحریم‌ها به ایران یکی از سخت‌ترین وظایف در کشور را برعهده داشته است. چهره‌ای که اگرچه شاید چهره آنچنان شناخته شده‌ای در میان افکارعمومی نبود، اما به طور حتم یکی از موثرترین چهره‌های نفتی کشور بوده است.

۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!