صفحه نخست »» اقتصادی »» اقتصاد کلان ۱۸:۳۵ ۱۳۹۹/۰۲/۲۳

قیمت سکه، طلا و دلار در بازار (23 اردیبهشت ماه99)

اکوبورس: کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت یک میلیون تومان و ۲۰ هزار خرید و فروش شد.
قیمت سکه، طلا و دلار در بازار (23 اردیبهشت ماه99)

به گزارش اکوبورس، محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: این روز‌ها قیمت سکه و طلا سیر صعودی به خود گرفته و این در حالی است که بهای جهانی طلا طی ۱۰ روز گذشته از ثبات نسبی بر خوردار بوده است. قیمت هر اونس طلا در بازارج‌های جهانی یک هزار و ۵ دلار است. افزایش نرخ ارز در بازار عامل گرانی سکه و طلا در بازار داخلی شد.
 
کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت یک میلیون تومان و ۲۰ هزار خرید و فروش شد.
 
کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۲ میلیون و ۹۸۷ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۳ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت ۶۹۰ هزار تومان معامله شد.
 
او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۷۶۶ هزار و ۷۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۸۰۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۸۴۳ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۹۲۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.
 
این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: حباب سکه ۳۹۰ هزار تومان است و نرخ هر دلار آمریکا در بازار ۱۷ هزار و ۵۰ تومان است.

برچسب ها ارز ، دلار ، سکه ، طلا ،
اخبار مرتبط

چرا آمار شکایات کارگری کم شده است؟

اکوبورس: باوجود آنکه در سالهای گذشته بخشی از کارگران به دلیل عدم پرداخت حقوق قانونی خود از جمله حق بیمه، حق سنوات و حقوق معوقه به هیأت‌های حل اختلاف شکایت می‌کردند، آمارها نشان می دهد که تشکیل پرونده های شکایات کارگری کاهش یافته و ثبت دادخواستها روند نزولی را طی کرده است.

۱۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!