صفحه نخست »» اقتصادی »» صنعت معدن و بازرگانی ۱۴:۴۰ ۱۳۹۹/۰۲/۲۳

۲ حکم جدید سرپرست وزارت صمت

اکوبورس: سرپرست جدید وزارت صمت طی حکمی سرپرست معاونت حقوقی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی این وزارتخانه را منصوب کرد.
۲ حکم جدید سرپرست وزارت صمت

به گزارش اکوبورس، حسین مدرس خیابانی طی حکمی صدرالله دولت را به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی‌، ‌مجلس و استان‌های وزارتخانه منصوب کرد.

سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت در این حکم آورده است:

انتظار می‌رود با رعایت اصول قانون مدار، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید ضمن تعامل مؤثر و سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و همواره از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردارند، به ویژه کمیسیون‌های تخصصی و نیز مراجع محترم قضایی و حقوقی، استانداران محترم و سایر مقامات محلی و منطقه‌ای، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های وابسته در زمینه تحقق اهداف وزارتخانه گام‌های مؤثر برداشته شود.

وی در این حکم تاکید کرده است: ‌به منظور اثربخشی هر چه بیشتر تصمیمات،‌ بدین وسیله اختیارات قابل واگذاری قانونی سرپرست وزارت در حوزه مسئولیت سپرده شده را به جنابعالی تفویض می‌نمایم، بدیهی است تمامی همکاران در حوزه‌های ستاد و ثبت، همراهی وهماهنگی کامل و جامع را با جنابعالی در اجرای وظایف محوله به عمل خواهند آورد.

همچنین از زحمات افشار فتح‌اللهی در دوران تصدی این مسئولیت تشکر شده است.

علاوه بر این سرپرست جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در حکم دیگری مهدی اصفهانی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارتخانه منصوب کرد.

 در حکم صادره از سوی حسین مدرس خیابانی آمده است:

انتظار می رود ضمن رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، بهسازی ساختار تشکیلاتی وزارت در راستای تقویت نقش حاکمیتی آن، توانمند سازی نیروی انسانی و استمرار اصلاح نظام اداری، بهینه سازی فرایندهای مالی و ذی حسابی با هدف استفاده موثر و بهینه از منابع و صرفه جویی در هزینه ها، ارتقای نقش و جایگاه فعالیت‌های ادارات کل استان ها و ایجاد هماهنگی با سایر ادارات در جهت کارآمدی امر مربوط، ارتقای سطح رفاه کارکنان و انجام اقدامات لازم به منظور بهبود بهره وری و استفاده مطلوب از فضاهای اداری و امکانات وزارت در مرکز و استان ها در اولویت برنامه های آن معاونت قرار گیرد.

همچنین از زحمات ارزشمند یونس الستی در بخش‌های توسعه مدیریتی و منابع انسانی در دوران تصدی این مسئولیت از طرف کارکنان خدوم وزارت صنعت، معدن و تجارت قدردانی و تشکر شد.

انتهای پیام/

برچسب ها
اخبار مرتبط

قاچاق دام، دلیل گران شدن گوشت است

اکوبورس: علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی کشور گفت: با توجه به قاچاق دام و کمبود عرضه در داخل، قیمت گوشت با نوساناتی در بازار روبرو شده است، در حالیکه در این مقطع زمانی نباید با کمبود عرضه دام در بازار روبرو شویم.

۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

میلگرد ۴ هزار تومان گران شد

اکوبورس: رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو میلگرد به بیش از ۱۱ هزار تومان رسیده است، افزود: این رقم در حالی در بازار به ثبت رسیده که دو هفته پیش قیمت هر کیلو میلگرد ۷۹۰۰ تومان بود.

۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

قیمت نجومی میلگرد در بازار آهن

اکوبورس: هنوز بازارآهن با تثبیت قیمت هر کیلوگرم میلگرد در کانال ۹ هزار تومان و معامله هر کیلوگرم شمش با نرخ پایه ۸ هزار تومان در رینگ معاملاتی بورس کالا هفته گذشته کنار نیامده بود که زنگ افزایش مجدد قیمت‌ها و رد شدن از مرز ۱۰ هزار تومان میلگرد در بازار فولاد کشور به گوش رسید.

۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!