صفحه نخست »» شرکتها ۱۲:۰۹ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲

افتتاح سه طرح جدید در فولاد خراسان

اکوبورس: سه طرح در مجتمع فولاد خراسان به ارزش ۳۰ میلیارد تومان به طور همزمان افتتاح شد. آزمایشگاه واحد گندله‌سازی، با سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیون یورو، از جمله این طرح‌ها بود که باحضور مسئولان استانی و مدیرعامل فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید.
افتتاح سه طرح جدید در فولاد خراسان

به گزارش اکوبورس، با حضور معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار نیشابور ۳ پروژه به ارزش ۳۰ میلیارد تومان در فولاد خراسان همزمان افتتاح شد. آزمایشگاه واحد گندله‌سازی با سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیون یورو، از جمله این طرح‌ها بود که روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور معاون استاندار و فرماندار افتتاح شد.

foladkhorasan471.jpeg

مدیرعامل فولاد خراسان در این مراسم گفت: کارخانه گندله‌سازی، نخستین حلقه از زنجیره فولاد خراسان است و کیفیت داده‌ها و خروجی این بخش، تاثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی محصول و راندمان تولید شرکت خواهد گذاشت.

کسری غفوری با بیان این که تجهیز و راه‌اندازی این آزمایشگاه هزینه‌ای بالغ بر ۱.۵میلیون یورو برای ما دربرداشته است، افزود: اعمال نظارت کیفی و کنترل آزمایشگاهی بر مواد اولیه ورودی به این بخش امکان تضمین کیفیت محصولات را در سرتاسر خط تولید فراهم می‌کند.

در ادامه این مراسم مدیرعامل گفت: برای رفاه حال و آرامش کارکنان در محیط صنعتی با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا آماده‌سازی دوش و رختکن با استاندارد مناسب به تعداد ۳۴۰ نفر ظرفیت جدید با توحه به ملاحضات بهداشتی اقدام شد.

یکی دیگر از پروژه‌های که امروز به بهره‌برداری رسید «پارک کیفیت» بود که دکتر غفوری در خصوص اهمیت فضای سبز در فولاد خراسان گفت: درحال‌حاضر بهترین استانداردها را برای سرانه فضای سبز در فولاد خراسان داریم.

علیرضا قامتی، فرماندار نیشابور که به دعوت غفوری مدیرعامل فولاد خراسان در این مجتمع حضور یافته بود، تسهیلات جدید کارگریء بهداشتی مجتمع، شامل تاسیسات دوش و رختکن و امکانات بهداشتی را نیز افتتاح کرد و مورد بازدید قرار داد.

این تاسیسات بهداشتی که با توجه به ضرورت رعایت فاصله¬گذاری‌های اجتماعی و ملاحظات بهداشتی در پی شیوع کرونا در دستور کار قرار گرفته، با استاندارد مناسب ایجاد شده و ظرفیت ارائه این امکانات به کارکنان خط تولید را به دو برابر افزایش داده است.

پروژه زیست محیطی «پارک کیفیت» در مجاورت محیط صنعتی، دیگر پروژه‌ای بود که ظهر یکشنبه ۲۱ اردیبهشت، با حضور فرماندار و نیز رئیس اداره محیط‌زیست نیشابور به بهره‌برداری رسید.

در حاشیه این مراسم، معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور با قدردانی از تلاش‌های مدیران و کارکنان فولاد خراسان، در راستای حفظ شادابی و سلامت محیط، گفت: اقدامات مومنانه فولاد خراسان در قالب بسته‌های معیشتی برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا در سطح شهرستان و همچنین کمک به علوم پزشکی نیشابور در خرید ملزومات مورد نیاز کادر درمان، که جمعاً بر یک میلیارد و صد میلیون تومان بالغ شده است، حاکی از مسئولیت‌پذیری اجتماعی این مجتمع ارزشمند است.

فرماندار افزود: جای خوشوقتی است که در شرایط شیوع کرونا و رکود برخی فعالیت ها، امروز در فولاد خراسان، شاهد رونق و تلاش برای ارتقای کیفیت محصولات هستیم و آزمایشگاهی با ۲۵۰میلیارد ریال هزینه با این هدف به بهره‌برداری می‌رسد.

منبع: چیلان

برچسب ها
اخبار مرتبط

طرح یاری گام بزرگی در جهت کمک به معیشت بازنشستگان در شرایط سخت اقتصادی بود

اکوبورس: مراسم اهدای جوایز قرعه‌کشی «طرح یاری» به برندگان، روز پنجشنبه 29 شهریورماه ۱۳۹۹ با حضور مدیران‌ عامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه‌ و صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین رئیس هیات‌مدیره بانک صادرات برگزار شد.

۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!