صفحه نخست »» اقتصادی »» صنعت معدن و بازرگانی ۱۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷

قیمت انواع میوه در میدان تره بار

اکوبورس: قیمت عمده‌فروشی انواع میوه و تره‌بار برای فروش در میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران اعلام شد.
قیمت انواع میوه در میدان تره بار

به گزارش اکوبورس، نرخ عمده‌فروشی انواع میوه برای فروش در میدان مرکزی میوه و تره‌بار در فاصله زمانی ۹۹/۰۲/۱۵ تا ۹۹/۰۲/۲۱ اعلام شد.

خرده‌فروشان مکلف هستند محصولات خود را حداکثر با ۳۰ درصد افزایش قیمت نسبت به این نرخ‌ها به فروش برسانند.

در نامه اتحادیه بارفروشان میوه و تره‌بار برای اعضای خود آمده است که هرگونه تخلف در رابطه با نرخ مصوب لیموترش و لیموشیرین پیگرد قضایی دارد.

قیمت هر کیلوگرم پرتقال تامسون جنوب در میدان مرکزی میوه و تره‌بار ۶ تا ۱۰ هزار تومان، پرتقال توسرخ ۶ تا ۱۰ هزار تومان، پرتقال رسمی جنوب ۵ تا ۸ هزار تومان، توت‌فرنگی جیرفت ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان، توت‌فرنگی کرج ۲۰ تا ۳۵ هزار تومان، خیاررسمی ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان، خیار گلخانه‌ای ۳ تا ۵ هزار تومان و دستنبو ۳ تا ۶ هزار تومان است.

قیمت فروش هر کیلوگرم سیب زرد لبنانی ۶ تا ۱۲ هزار تومان، سیب قرمز ۵ تا ۱۰ هزار تومان، شاه‌پسند ۵ تا ۸ هزار تومان، طالبی ۴ تا ۸ هزار تومان، گریپ‌فروت توسرخ و سفید ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان، ملون ۴ تا ۸ هزار تومان، موز ۱۳ هزار و ۵۰۰ تا ۱۷ هزار تومان، هندوانه هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۳۰۰ تومان است.

بنابراین گزارش همچنین قیمت هر کیلوگرم بادنجان قلمی هزار و ۵۰۰ تومان تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، بادنجان گلخانه‌ای ۴ تا ۷ هزار تومان، باقالی هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۷۰۰ تومان، پیاز شیری هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰، پیاز زرد هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، سبزی جور ۲ تا ۴ هزار تومان، سبزی خوردن ۳ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، سیب‌زمینی نو ۳ تا ۵ هزار تومان، سیر خشک ۲۵ تا ۳۲ هزار تومان، گوجه‌فرنگی بوته‌رس ۲ تا ۵ هزار تومان و لیموترش سنگی ۱۰ هزار تومان تا ۱۵ هزار تومان است.

gheymatemive.jpg

برچسب ها
اخبار مرتبط

قاچاق دام، دلیل گران شدن گوشت است

اکوبورس: علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی کشور گفت: با توجه به قاچاق دام و کمبود عرضه در داخل، قیمت گوشت با نوساناتی در بازار روبرو شده است، در حالیکه در این مقطع زمانی نباید با کمبود عرضه دام در بازار روبرو شویم.

۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

میلگرد ۴ هزار تومان گران شد

اکوبورس: رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو میلگرد به بیش از ۱۱ هزار تومان رسیده است، افزود: این رقم در حالی در بازار به ثبت رسیده که دو هفته پیش قیمت هر کیلو میلگرد ۷۹۰۰ تومان بود.

۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

قیمت نجومی میلگرد در بازار آهن

اکوبورس: هنوز بازارآهن با تثبیت قیمت هر کیلوگرم میلگرد در کانال ۹ هزار تومان و معامله هر کیلوگرم شمش با نرخ پایه ۸ هزار تومان در رینگ معاملاتی بورس کالا هفته گذشته کنار نیامده بود که زنگ افزایش مجدد قیمت‌ها و رد شدن از مرز ۱۰ هزار تومان میلگرد در بازار فولاد کشور به گوش رسید.

۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!